ROSENBAUER FOX & BEAVER & OTTER Taşınabilir Yangın Pompaları

FOX
Güçlü ve Ayrıcalıklı Taşınabilir Yangın Pompası

Güç, ağırlık, güvenilirlik ve kolay operasyon gibi özellikler taşınabilir yangın pompası uygulamaları için belirleyici özelliklerdir. Bu özelliklerde 3. nesil Rosenbauer FOX kendi standardını oluşturmaya devam etmektedir.

Taşınabilir yangın pompaları, su kaynağına yaklaştırmak için taşınmak zorundadır ve yakıt deposu tamamen dolu haldeki ağırlığı 167 kg olan FOX, eşsiz hafifliği ile uygulamalarda göz önünde bulundurulması gereken kolaylık sağlamaktadır. Düşük ağırlık merkezi ve 4 tane kavrama kolu ile engebeli ve zor arazi şartlarında bile taşıma kolaylığı ve konfor sağlamaktadır.

BEAVER
Yenilikçi Güç Paketi

Düşük ağırlığı ve kompakt ölçüleri ile herkesi etkileyen Rosenbauer BEAVER taşınabilir yangın pompası, yeni teknoloji besleme pompası ile teçhizatlandırılmıştır. 112 kg’lık ağırlığı ile iki kişi tarafından problemsiz bir şekilde taşınabilme olanağı sağlamaktadır.

Rosenbauer BEAVER taşınabilir yangın pompası DIN 14466:2005 standartlarına uygun olarak üretilmektedir. (Normal Basınçta; 10 bar’da 750 Litre/Dakika )

 

OTTER
Kompakt ve Hafif

Rosenbauer OTTER taşınabilir yangın pompası; yüksek pompa çıkışını, kompakt ölçüleri ve hafif ağırlığı ile birleştirmektedir.

Rosenbauer OTTER taşınabilir yangın pompası EN 14466 normlarına uygun olarak üretilmektedir.
( Normal Basınçta; 6 bar’da 500 Litre/Dakika )

 

 

 
 
Copyright © 2015 Umtaş Uluslararası Makina Tic A.Ş.
Büyükdere Caddesi, 85 Stad Han Kat:7 Mecidiyeköy / İstanbul
T: +90 212 275 87 81 | F: +90 212 275 87 84 | E: umtas@umtas.com.tr
ROSENBAUER
METZ
BRONTO SKYLIFT
DOK-ING
TOHATSU
PYROLANCE
AISCO
BLOWHARD
HOLMATRO
VIMPEX
KUNZ
POWERQUICK