POWERQUICK Bataryalı Liberatörler

PQ500-ATEX

Genel olarak patlamaya müsait atmosferlerde kullanılmaktadır. ( ATEX Setrifika No: TRL08ATEX31138X )

Bu liberator, dünya devi Shell firmasının özel isteği üzerine patlamaya elverişli ortamda kullanılması için geliştirilmiştir. Liberatörün testleri TRL Labaratuvarlarında tamamlanmıştır. Böylelikle tehlikeli atmosferlerde kullanıma uygunluk sertifikası olan ATEX belgesini almıştır. ATEX belgeli liberatördür.

 

PQ500-1

250 kg kapasitesi ile kurtarma ve endüstriyel uygulamalar için tasarlanmıştır. Uzaktan kumanda ile çalışmaktadır. Yalnız bir kullanıcı tarafından kullanılabilen liberator, 2 kişi kurtarma kapasitesine sahiptir. CE, EN, OSHA, CSA ve diğer uygulamalar için gerekli güvenlik gereklerini karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Diğer kaldırma ekipmanları ile birlikte kullanıma elverişlidir.

 

PQ500-TR

Bu yeni versiyon PQ500-TR liberatörler, standart PQ-500 liberatörün kulelerde kullanılması için yeniden tasarlanmıştır.  Bu liberator yapısı itibariyle, kulelerde her türlü bakım, onarım ve temizlik gibi işleri gerçekleştirken, çalışanın ön kısmını engelsiz bir şekilde görmesi ve çalışmasını gerçekleştirmesi için güvenli çalışma alanı sağlamaktadır.

 

PQ300-TC

PQ300-TC model liberator, askeri ve emniyet güçleri için acil müdahale gerektiren operasyonlarda daha kapasiteli standart batarya seçeneği ile kolaylık sağlamaktadır.  Acil durumlarda, acil müdahale süresini düşürmek için bataryası sürekli takılı durabilir ve size yapmanız için düşen, ipi geçirmek ve güç düğmesine basmak.

 
 
Copyright © 2015 Umtaş Uluslararası Makina Tic A.Ş.
Büyükdere Caddesi, 85 Stad Han Kat:7 Mecidiyeköy / İstanbul
T: +90 212 275 87 81 | F: +90 212 275 87 84 | E: umtas@umtas.com.tr
ROSENBAUER
METZ
BRONTO SKYLIFT
DOK-ING
TOHATSU
PYROLANCE
AISCO
BLOWHARD
HOLMATRO
VIMPEX
KUNZ
POWERQUICK