ENDÜSTRİYEL TİP ROBOTİK İTFAİYE ARAÇLARI

UMTAŞ, 2014 yılında 1 adet DOK-İNG marka MVF-5 model Endüstriyel Tip Robotik İtfaiye Aracını İzmir Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesine Teslim Etmiştir. 

Çok amaçlı robotic yangın söndürme sistemleri, can sağlığını tehdit edici durumlarda ve erişilmesi zor olan bölgelerde gerçekleşen yangınlara müdahale amacı ile geliştirilmiştir. Sistem, güvenli mesafeden uzaktan kumanda yardımı ile çalıştırılmaktadır. MVF 5, yangına müdahale ekibinin, yüksek risk içeren endüstriyel tesislere ve diğer tehilkeli olabilecek bölgelere erişimine yardımcı olmaktadır.

İTFAİYE ARAÇLARI

UMTAŞ, 1987 yılından itibaren Belediyeler bünyesinde bulunan şehir İtfaiyelerine, Devlet Hava Meydanları İşletmeciliği bünyesine ve Türkiye Cumhuriyeti Askeri Kuvvetleri bünyesine, merdivenli, merdivensiz, arazöz, ilk müdahale aracı, havaalanı tipi itfaiye aracı olmak üzere bugüne kadar 2000'in üzerinde araç teslim etmiştir. Ve temsilcisi olduğumuz ROSENBAUER, METZ ve BRONTO marka araçların satış, servis, bakım onarımına devam etmekteyiz.

YANGINLA MÜDAHALE VE KURTARMA MALZEMELERİ

UMTAŞ, 1987 yılından bu yana, Belediyeler, Askeri Kuvvetler, Havaalanları, Devlet Malzeme Ofisi, AFAD ve Sivil Savunma gibi organizasyonlara yangınla müdahale malzemeleri ( Yangın Pompaları, Dalgıç Pompalar, Jeneratörler, Nozul ve Monitörler, Yangın Hortumları vb. ) ve Kurtarma Malzemeleri ( Hidrolik Kesici- Ayırıcı Setler, Cam Kesme Aletleri, Bataryalı Hidrolik Kurtarma Malzemeleri, Termal Kameralar, Havalı Kaldırma Yastıkları, Koruyucu Elbiseler, İtfaiyeci Kaskı, Botu, Kıyafeti vb ) temin etmektedir.  

Temsilcisi olduğumuz ROSENBAUER, TOHATSU, HOLMATRO, KUNZ, VIMPEX, PYROLACNE, BLOWHARD, AISCO, POWERQUICK marka yangınla müdahale ve kurtarma malzemeleri satışına ve servisine devam etmektedir.

 
 
ROSENBAUER
ROSENBAUER METZ
BRONTO SKYLIFT
DOK-ING
SHG PUMPEN
TOHATSU
AISCO
BLOWHARD
HOLMATRO
VIMPEX
KUNZ
POWERQUICK
×
EN